Cem Yılmaz ve Ümit Özdağ o konuda buluştu

“Diamond Elite Platinum Plus” gösterisini Netflix’e taşıyan Cem Yılmaz’ın son gösterisindeki Türklükle ilgili sözleri sosyal medyada gündem oldu. Yılmaz’a Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’dan da destek geldi.

Cem Yılmaz’ın 31 Aralık’ta Netflix’te yayınlanan “Diamond Elite Platinum Plus” gösterisi sosyal medyayı salladı. Yılmaz gösterisindeki bir bölüm ise çok konuşulanlar arasında girdi.

“‘Tatilde Türk’e denk gelmek’ diye bir dert olur mu ya?” diyen Cem Yılmaz, “Kendileri gidiyorlar oraya, niye rahatsız oluyorsunuz?” eleştirisinde bulundu.

Cem Yılmaz, “Türk zannedilmemekle sevinme vardı, biliyor musunuz? ‘Yahu bana bazen diyorlar ki ‘Türk’üm’ diyorum şaşırıyorlar…’ Belki o hasletleri görmüyorlardır. ‘Kim bu dal..rak?’ diyorlardır” ifadelerini kullandı.

“PASAPORT KONTROLÜNDE ALINMASINLAR”

Pasaport polisi olsa dönüşte bu tarz insanları almayacağını söyleyen komedyen, “Bunlar geliyor ya mesela kar tatilinden.

-Siz si..irin gidin hadi.

-Ne oldu?

-Çok Türk var içerde.” ifadelerini kullandı.

ÜMİT ÖZDAĞ’DAN YILMAZ’A DESTEK

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’dan Cem Yılmaz’ın gösterisindeki sözlere destek geldi. Özdağ, Yılmaz’a atıfta bulunarak, “Türkiye’de Türk’e düşman, yurtdışı tatilinde ise Türk’ten şikâyetçilere oransal olarak en az Türk’le karşılaşacakları Kilis veya Hatay’ı önerebilirim” ifadelerini kullandı.

Özdağ’ın paylaşımı şu şekilde:

Türkiye’de Türk’e düşman, yurtdışı tatilinde ise Türk’ten şikâyetçilere oransal olarak en az Türk’le karşılaşacakları Kilis veya Hatay’ı önerebilirim.

Tercihi İstanbul olanlar ise Fatih, Esenler veya Taksim’de yaşayabilirler. Eminim ki buralarda Türk bulmakta epey zorlanacaklar.

Comments are closed.