Özdağ; “Makam mücadelesi değil, Vatan mücadelesi veriyoruz”

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, Ümraniye’de yaptığı açıklamada, 2023 seçimlerinde Türkiye siyasetini Zafer Partisi’nin şekillendireceğini ifade ederek, “Biz makam mücadelesi vermiyoruz, vatan mücadelesi veriyoruz” dedi.

İstanbul’da gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine, partililerin de geniş katılımıyla Ümraniye’de devam eden Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyip, partisinin çözüm planlarını anlattı.

Makam değil, vatan mücadelesi veriyoruz

Zafer Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda açıklamalar yapan Özdağ, “Siyaset, halkın içinde ve sahada yapılır. Nasıl bir ordu, savaşmak için askerinin potiniyle toprağa basmak zorundaysa, bir parti de siyasette kazanmak istiyorsa, halkın içinde ve ayağını caddeye, sokağa basarak kazanabilir. Henüz 7 aylık bir parti olmamıza rağmen, halkın gerçek sorunlarını, sokakta, meydanda pazarda dile getirdiğimiz için Türkiye’de siyaseti belirleyen partilerden birisi haline geldik” dedi.

Tüm engellemelere rağmen Zafer Partisi’nin Türkiye’nin sorunlarının çözümü için ortaya koyduğu önerilerin gençlere ve seçmene ulaştığını kaydeden Özdağ, “2023 seçimlerinde Türk siyasetinin yeniden şekillendiren bir atılımı temsil edeceğiz. Zafer Partisi’nin yaptığı bu büyük hamle Türk siyasi tarihine de yazılacak. Bizleri bu mücadelede yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Çünkü biz makam değil, vatan mücadelesi veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Comments are closed.