Prof. Dr. Ümit Özdağ Bafra’da

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Bafra’da Zafer Partisi ilçe başkanlığı binasını hizmete açtı.

Açılışta konuşan Özdağ, “Yeter artık diyoruz. Herkes kendi vatanına gitsin ve mutlu olarak yaşasın. Zafer Partisi olarak söz veriyoruz; Türkiye’deki bütün sığınmacıların hepsi bir yıl içinde vatanlarına geri dönecek” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ Basına yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Karadeniz seyahati çerçevesinde Samsun Bafra’da yız. Bafra’ya gelirken Twitter dan Bafra’ya selam olsun diye bir twit paylaştım fakat Twitter bunu Bafra’ya değil Basra ya gidiyor diye düzeltmiş. Bana Basra damısınız diye Uyarılar gelince. Hayır Bafra’dayız dostlarımızla beraberiz dedim ve gerekli düzenlemeyi yaptık.

Bütün teşkilatlarımız Türkiye’nin her yerinde tanınıyor. Özellikle Bafra İlçe teşkilat binamızı sosyal medyadan çok gördüm burda ışıklı tabelamız var sloganlarımızı dile getiriyor. İlk kez bugün açılış vesilesi ile geldik ve çok mutlu olduk dedi.

Türkiye çok ağır bir ekonomik kriz ile boğuşuyor. Bu krizin etkileri her yer de olduğu gibi karadeniz de de kendisini

gösteriyor. Ziyaretimizin önemli amaçların dan  biri de ekonomik krize karşı çözüm önerileri sunmak olduğunu dile getirdi. Bir başka unsur da ülkemizde 13 milyon kaçak var . Sığınmacılar ve kaçakların Ekonomik krizin daha da ağırlaşmasına sebep oluyorlar. Şuana kadar yapılan harcamalar 100 milyar doları aşmış durumda. Sadece sığınmacılar için Türk milletinin cebinden para çıkıyor ve çıkmaya devam ediyor. Bir taraftan halk ekonomik kriz ile boğuşurken bir taraftan da iç piyasasını daraltan , kiraları yükselten, ev fiyatlarını yükselten, temel gıda fiyatlarını yükselten bu 13 milyon insanın omuzlarında oluşturduğu yükten kurtulmaya çalışıyor.

Biz Zafer Partisi olarak diyoruz ki tek çözüm geldikleri gibi gidecekler gerekirse zorla gidecekler.

Burası tatil köyü değil Türk milletinin vatanı. Yılda 250 bin dolar vererek bu ülkenin ortağı olamazsınız.

Bu ülkenin sahibi olmak için yurtdaşı olmak için Çanakkale de, kurtuluş savaşın da ve onun öncesinde ve onun sonrasında bugün terörle mücadelede olduğu gibi bedelini kanıyla ödemeniz gerekir. Burdan altını çizerek uyarıyorum.

Türkiye’den ev alarak gayrimenkul alarak vatandaşlık elde edenleri ve seçimlerde oy kullanacakları.

Zafer Partisi size yasalara aykırı olarak verilen bu hakkı iptal edecektir. Türkiye’de oturma izni olabilir ev alarak kalanlar ama Türk vatandaşı olamazlar. Sığınmacılara ve kaçaklara gelince de arkadaşlar bavulunuzu hazırlamaya başlayın Zafer partisi sizi tek yönlü olarak Türkiye’nin dostları olarak vatanınıza yollayacak. Daha sonra Türkiye ye turist olarak gelin başımızın üzerinde yeriniz olur. Bizde sizi turist olarak sizin ülkenizde ziyaret ederiz. Hiç kimseyle vatanımızı paylaşmayız dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ;  açılışın ardından Bafra Şehit aileleri derneği, Bafra Ticaret odası ve esnaf ziyaretlerinin ardından Bafra’dan ayrıldı.
Comments are closed.