Ümit Özdağ, Erdoğan’ı boş verin diyerek diğer bütün liderlere hodri meydan dedi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı es geçip muhalefet partisi liderlerine çağrıda bulundu. Muhalefet liderlerine televizyonlarda tartışma programına katılma çağrısı yapan Özdağ, “20 yıl önce siyasilerin TV’de tartışmasını haklı olarak demokratik bulan sayın liderler Türkiye’nin meselelerini tartışmak için Erdoğan’a ihtiyacımız yok. Buyurun istediğiniz TV’de tartışalım” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, hem iktidara hem muhalefete yönelik sert sözleriyle gündem oluyor. Muhalefeti sarı muhalefet olarak nitelendiren ve ülkenin gerçek sorunlarını bu sarı muhalefetin görmezden geldiğini söyleyen Ümit Özdağ, muhalefet liderlerine çağrıda bulundu.

AKP iktidarından önce siyasi parti liderlerinin televizyonlarda canlı yayınlarda birlikte katıldıkları tartışma programlarını hatırlatan Özdağ, bütün muhalefet partisi liderlerini canlı yayına davet etti.

ERDOĞAN’I ES GEÇİP MUHALEFET LİDERLERİNE ÇAĞRI YAPTI

Ümit Özdağ, Uğur Dündar’ın sunduğu Alparslan Türkeş, Bülent Ecevit, Deniz Baykal, Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz’ın katıldığı Seçim Arenası programından bir kesit paylaştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi etiketleyen Özdağ, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ise görmezden geldi.

Özdağ, “20 yıl önce siyasilerin TV’de tartışmasını haklı olarak demokratik bulan sayın liderler Türkiye’nin meselelerini tartışmak için Erdoğan’a ihtiyacımız yok. Buyurun istediğiniz TV’de tartışalım” ifadelerini kullandı.

Comments are closed.