Ümit Özdağ, Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’nı açtı

Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Zafer Partisi, halkın yoğun ilgisiyle, Gaziantep İl Başkanlığı’nı Genel Başkan Ümit Özdağ’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Genel Sekreter Cezmi Polat, Genel Başkan Yardımcıları Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu, Mehmet Ceylan, Adem Taşkaya, Uğur Batur, Dr. Aslan Yaman, Sevdagül Tunçer, Doç. Dr. Tuğrul Kihtir ve Yaşar Asiler ile Zafer Partisi Genel İdare Kurulu Üyelerinden oluşan Zafer Partisi heyeti, Suriyeli sığınmacıların en yoğun yaşadığı illerden olan Gaziantep’i ziyaret etti.

Özdağ ve beraberindeki heyet Gaziantep İl Başkanlığı’nı açmak ve GİK toplantısı gerçekleştirmek için Gaziantep’e gitti. Suriyeli sığınmacıların yoğunlukta yaşadığı Gaziantep’te esnafı ziyaret eden Özdağ, esnafın yaşadığı ekonomik sıkıntıları dinledi. Halkın ekonomik ve sığınmacılara yönelik sıkıntılarını dinleyen Ümit Özdağ, “İktidarımızda, Suriyeli sığınmacılar bir yıl içinde Türkiye’nin dostları olarak dönecekler” dedi.

Gaziantep’te esnaflar ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Zafer Partisi heyeti, ekonomik sorunların yanı sıra sığınmacı yükü altında da ezilen Gazianteplilerin sorunlarını dinledi.

Sığınmacı sorunu çözülmeden, Türkiye’deki ekonomik sorunların da çözülmesinin mümkün olmadığını söyleyen Ümit Özdağ, “İktidar olduğumuzun 365’inci günü son sığınmacıyı da ülkesine göndermiş olacağız. Bunun sözünü veriyorum” dedi.

“Gaziantep’in ikinci kez gazi olmasına izin vermeyeceğiz”

Esnaf ziyaretinin ardından, halkın büyük ilgi gösterdiği Zafer Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’nın açılış töreninde konuşan Genel Başkan Ümit Özdağ, “Gaziantep’in ikinci kez gazi olmasına izin vermeyeceğiz. Türkiye’nin bir iç savaş tehlikesinden kurtulmasının tek yolu Zafer Partisi iktidarıdır” dedi.

Comments are closed.