Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bolu ziyareti sırasında basın açıklaması yaptı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bolu ziyareti sırasında basın açıklaması yaptı. FETÖ üyelerinin sosyal medya platformu Twitter üzerinden Zafer Partisi ve Ümit Özdağ’a saldırı düzenlemelerini değerlendirdi. Eski AKP milletvekili ve Fetö firarisi Hakan Şükür’ün 6’lı masaya destek verdiğini dile getiren Özdağ, “Fetönün biz düşmanlık yapması kadar normal bir şey yok ama 6’lı masayı da nasıl desteklediğini gördük bu fetöcü salağın” diye ekledi.

 “Fetöcü Hakan Şükür bize oy vermezmiş, oyunu istemiyoruz. Canı cehenneme diyoruz. Futbolcuyken de çok akıllı değildi ama şimdi tam bir salak olduğunu gösteriyor. Fetönün biz düşmanlık yapması kadar normal bir şey yok ama 6’lı masayı da nasıl desteklediğini gördük bu fetöcü salağın. Herkes kimin kim tarafından desteklendiğini görerek tekrar bulunduğu yerin doğru olup olmadığını kendisine sormalı. Sadece Fethullahçı Hakan Şükür değil Emre uslu ve diğer fetöcüler de bu saldırıda sahaya indiler. Hepsine gereken dersi dün(20.10.2022) sosyal medya üzerinden verdim.”

“Fethullah Gülen 2011’de Pennsylvania’da yapmış olduğu bir konuşmada beni direkt hedef göstererek bana karşı nasıl operasyon yapmaları gerektiğini benim önümü siyaseten nasıl tıkamaları gerektiğini ve kendileri için nasıl tehlikeli olduğumu ortaya koymuştur. Buna benim ekleyecek bir şeyim yok. Biz, Zafer Partisi olarak Fetöyü son haçlı seferi olarak nitelendiriyoruz. Fetöyle uzun vadeli bir mücadele içinde birinci haçlı seferine karşı mücadele eden Selçuklu Sultan’nın adından esinlenerek mücadele konseptimizi oluşturduk. Bundan sonra da gerek Fetöcülerle gerek PKK ile gerek IŞID ve diğer selefi örgütlerle Zafer Partisi olarak stratejik mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz.”

Comments are closed.