Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın katılımıyla İstanbul İl Başkanlığı açıldı!

Teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Zafer Partisi, İstanbul İl Başkanlığı’nı Genel Başkan Ümit Özdağ’ın katılımıyla açtı.

Kuruluşunun henüz üçüncü ayında 44 ilde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Zafer Partisi, il başkanlıklarının da açılışlarını bir biri ardına yapıyor.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Genel Başkan Yardımcıları Ali Dinçer Çolak, Mehmet Ceylan, Sedat Timur, Adem Taşkaya, İsmail Türk, Sevdagül Tuncer, Tuğrul Kihtir, Aslan Yaman ile Genel Muhasip Sevda Özbek’in yanı sıra Zafer Partisi İstanbul İl Başkanı Hakan Akşit ve Genel Merkez ve il yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen İstanbul İl Başkanlığı açılışına İstanbullular da büyük ilgi gösterdi.

Açılış töreninde konuşan Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. D. Ümit Özdağ, “Büyük Taarruz’un yıl dönümünde emperyalizme, liyakatsizliğe, adaletsizliğe, hırsızlığa karşı Zafer Partisi olarak taarruz başlattık. Çıktığımız bu kutlu yolda, İstanbul İl Başkanlığımız önemli bir kale… Hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

“Türk milletine söz veriyoruz, bize yetkiyi verin, 365. günün 24. saatinde Türkiye’de bulunan son Suriyeli de Türkiye sınırları dışına çıkmış olacaktır” diye Özdağ, açıklamalarına şöyle devam etti;

“900 bin Suriyeliye vatandaşlık vererek, Türk milletinin elinden seçme ve seçilme hakkını almak istiyorlar, seçimlere yeni bir manipülasyon katmak istiyorlar. Buradan Saraydakileri uyarıyorum; eğer seçimlerde Suriyeli oylarıyla güzel bir iktidar rüyası görüyorsanız, size kabus göstereceğiz.”

Comments are closed.