Zafer Partisi Heyeti, Ümit Özdağ Liderliğinde Kardeş Azerbaycan’da

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Zafer Partisi heyeti, son günlerde artan Azerbaycan-İran gerilimi üzerine Bakü’ye giderek, kardeş Azerbaycan’a “yanındayız” mesajı verdi.

Zafer Partisi Heyeti, Ümit Özdağ Liderliğinde Kardeş Azerbaycan’da

Azerbaycan’ın Ermenistan tarafından işgal edilen topraklarını işgalden kurtarışının yıl dönümünde İran tarafından Azerbaycan’a yönelik saldırgan tavır devam ediyor. Yaşanan gerilim üzerine Zafer Partisi, Azerbaycan’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ceylan ve Seyit Yücel ile Genel İdare Kurulu Üyeleri İsmail Türk, Erdinç Örencik, Bayram Kazancı, Salim Kabasakal ve Genel Başkan Danışmanı Onur Şenarslan’dan oluşan heyet, Bakü’deki Türkiye Büyükelçiliği’ni ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bulunan Türk şehitliğini ardında da Azerbaycan 2. Cumhurbaşkanı Ebulfez Elçibey ve 3. Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in kabrini ziyaret eden Zafer Partisi heyeti, daha sonra Azerbaycan ziyaretiyle birlikte Türk Dünyası’na katkılarından dolayısıyla Kaşgarlı Mahmud Vakfı tarafından Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ’a plaket taktim edildi.

[elementor-template id=”1596″]

Comments are closed.